image
Magnēti
Profesionāls instruments pludmales meklēšanas amatieriem un profesionāļiem. Izgatavots no kvalitatīva nerūsējošā tērauda. Izmanto rotājumu meklēšanai smilšu gruntī: gredzeni, ķēdītes u.c.
Visas magnētu iespējas
image
image
Liekšķere
Liekšķeres pludmales meklēšanai paredzētas ātrai smilšu izsijāšanai. Pilnībā izgatavota no augstas kvalitātes (nemagnēta) nerūsējošā tērauda. Visas šuves izpildītas ar argona loka metināšanu, kas uzlabo visas konstrukcijas izturību un praktiskumu kopumā.
Visas kāpnes iespējas
image
image
Tausts
Meklēšanas tausti visoptimālāk piemēroti kauju laikā apbērtu dažādu blindāžu, arsenālu lokālai atrašanai. Var izmantot pie ēku fundamentu šurfēšanas.
Visas zondes iespējas
image
image
Aksesuāri
Metāla lāpstas ar zobaino asmeņu tipu un ergonomisku rokturi. Optimāls jebkura veida augsnei, viegli pārnēsājams mugursomā!
Visi piedāvājumi
image

Atsauksmes un ziņas

Meklēt magnēts AG F120
Meklēt magnēts AG F120
Kas ir spēcīgs meklēšanas magnēts, jūs jau zināt. Albus Tools  šim meklētājprogrammai ...
Mēs sākām ražot jaunu magnētu F1000
Mēs sākām ražot jaunu magnētu F1000
Kas ir spēcīgs meklēšanas magnēts, jūs jau zināt. šim meklētājprogrammai veltīja detalizētu rakstu.

Par Albus Tools

image
image

Mūsu uzņēmums nodarbojas ar pašu izstrādes neodīma meklēšanas magnētu, dažādu tipizmēru ražošanu un pārdošanu pa mazum un vairumtirdzniecības cenām.

Izņemot to, mēs ražojam plaši pieprasītas dažāda veida palīgierīces un citu aprīkojumu aktīvas atpūtas pavadīšanas populāros sektoros (apslēpto mantu meklētāji, tūristi), tādas kā liekšķeres, liekšķeres pludmales meklēšanai no augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda, dažādas lāpstas, taustus meklēšanai un daudz ko citu, piemēram, ieskaitot šašliku mangālus, kurus pēc vēlēšanās jūs varat izvēlēties un nopirkt mūsu veikalā.